Czekolada*PL. Kotka Sphynx cannadian z rodowodem, Kotka ragdoll z rodowdem. Kocięta do kupienia.

 
 

Informacje o hodowli Czekolada*PL

 
Aktualności
Jesienią planujemy kolejne mioty kociątek.
15 Kwietnia 2014
Informacje będą dodawane na bieżąco. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
5-6 Kwietnia Wystawa Jaworzno.
6 Kwietnia 2014
Nasz kocur uzyskał tytuł: Grand International Champion (GIC), zdobywając swój 8 certyfikat CAGCIB. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Nasza Brawurka otrzymała również lokatę pierwszą, BIV i NOM BIS. Ta wystawa okazała się dla nas bardzo udana!
Nasze maluszki idą do nowych domów.
25 Marca 2014
Wszystkie kocięta z miotów E i F znalazły już swoich nowych rodziców.

W naszym domu zwierzęta od zawsze były pełnoprawnymi członkami rodziny.Na początku nasze serca były zwrócone wyłącznie w stronie psów, szczególnie molosów.

W 2005 roku w naszym domu zagościły dwa psy rasy fila brasileiro z hodowli Mastifland oraz Pasja dziadka- TEODOR I DOXA. Od razu zdobyły nasze serca, za swą rodzinę oddadzą życie, za to obcy do domu nie ma wstępu bez naszego pozwolenia :P
Kolejnym domownikiem był bokser Jesse James (w domu DIEGO) z hodowli Excetra. Mój ulubieniec, zwariowany, wieczny dzieciak, chodzący krok w krok za mną, mój nieodłączny stróż i towarzysz codziennych spacerów.
Z kolei rodzice preferują małe psiaki i mają dwie dodatkowe córeczki... Emi i Lolkę - Figlarne Yorki.

Nigdy nawet nie myślałam o posiadaniu kota, zawsze wydawały mi się nieosiągalne, samowystarczalne, a ja lubię mieć kontakt ze zwierzęciem. Sytuacja się zmieniła kiedy dostłam niespodziewanie od znajomego kotka rasy Perskiej, przepięknego rudzielca. Tak właśnie w naszym domu zawitał pierwszy kot, Tiago.
To on powoli zmieniał pogląd naszej rodziny na koty i zdobył nasze serca. Za jego sprawą zaczełam jeździć na wystawy kotów i tak odkryłam SPHYNXY`y, od razu zdobyły moje serce.

Cieplutkie, kontaktowe, sprytne, nietuzinkowe, po prostu idealne. Od razu wiedziałam, że muszę mieć takiego kota. Po dwóch latach poszukiwań pojawiła się u mnie moja wymarzona kotka Amelka DE'Trojans*pl. Dogaduje się ze wszystkimi naszymi psiakami, jest niesamowitym pieszczochem, a zarazem kotem z charakterem. Prosto mówiąc ma w sobie to coś... - coś co podbiło do granic możliwości moje serce. Jest spełnieniem moich marzeń.

Z kolei kotkę rasy RAGDOLL posiada moja siostra. Fanta(BUFKA) POCIECHA*PL jest z hodowli naszej kuzynki. Była długo oczekiwaną przez nas kotką. Kiedy ją zobaczyliśmy od razu wiedziałyśmy, że trafi do nas. Ma wszystkie cechy których spodziewałyśmy się u kotki rasy ragdoll. Nasze życie w pełni świadomie poświęciliśmy naszym psiakom i kotom, a one w zamian dają nam swoją miłość i zaufanie.

Jesteśmy zrzeszeni w Śląskim Klubie Miłośników Kotów Rasowych, który działa pod patronatem Felis Polonia należącym do Federation Internationale Feline (FIFe). Nasza hodowla powstała z pasji i uwielbienia dla kotów, od początku były one pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Jesteśmy małą domowa hodowlą kotów rasowych, naszym celem jest ciagły rozwój hodowli poprzez przemyślane krycia i stawianie na jakość, a nie ilość. W związku z tym jesteśmy częstymi gośćmi Międzynarodowych Wystaw Kotów Rasowych i tam prezentujemy nasze kotki, oraz stale poddajemy je ocenie sędziów.

Zapraszamy osoby, które również są zwariowane na punkcie zwierząt, oraz osoby którym zależy na jakości. Odpowiedzialnie kojarzymy nasze koty, ponieważ celem jest stworzenie pięknych, jak najbardziej zbliżonych do wzorca kocich piękności. Szukamy odpowiedzialnych i dobrych ludzi którzy stworzą dla naszych maluchów odpowiedzialne i kochające domy.